Zoznam učiteľov

E-mail
Ing. Eleonóra Gregorová Riaditeľka
gregorova@sskp.sk
RNDr. Slávka Lajčáková Pedagogická zástupkyňa
lajcakova@sskp.sk
Mgr. Miroslav Malacha Technicko-ekonomický zástupca
malacha@sskp.sk
Mgr. Slavomír Trnka Školský kaplán
trnka@sskp.sk
Mgr. Róbert Andrejko Triedny učiteľ: II.AG
andrejko@sskp.sk
Mgr. Rút Bednárová Triedna učiteľka: I.AG
bednarova@sskp.sk
Ing. Ida Berthotyová Triedna učiteľka: IX. A
berthotyova@sskp.sk
Mgr. Matúš Čička Učiteľ
matus.cicka@sskp.sk
Mgr. Katarína Filipová Triedna učiteľka: IV. AG
filipova@sskp.sk
p.Katarína Führichová Vychovávateľka
fuhrichova@sskp.sk
PaedDr. Dalibor Gonda, PhD. Triedny učiteľ: III.AG
gonda@sskp.sk
Mgr. Adriána Hančinská Triedna učiteľka: VIII. A
hancinska@sskp.sk
RNDr. Bibiána Holíková Triedna učiteľka: VII. A
holikova@sskp.sk
Mgr. Mária Jakubcová Triedna učiteľka: VI. A
jakubcova@sskp.sk
Mgr. Marcela Jančová Triedna učiteľka: IV. A
jancova@sskp.sk
Mgr. Ingrid Kováčová Triedna učiteľka: I.A
i.kovacova@sskp.sk
Mgr. Gabriela Králiková Triedna učiteľka: III.BG
kralikova@sskp.sk
Mgr. Gabriela Kučerová Triedna učiteľka: III.A
kucerova@sskp.sk
Mgr. Oľga Palková Učiteľka
palkova@sskp.sk
Mgr. Mikuláš Petrovaj Učiteľ
petrovaj@sskp.sk
Mgr. Lucia Pudišová Triedna učiteľka: V. A
pudisova@sskp.sk
Mgr. Alena Rybárová Učiteľka
rybarova@sskp.sk
Mgr. Zdenka Smolková Učiteľka
smolkova@sskp.sk
Mgr. Mária Straňanková Triedna učiteľka: II.BG
stranankova@sskp.sk
Bc.Jana Takáčová Vychovávateľka
takacova@sskp.sk
PaedDr. Mária Turianová Triedna učiteľka: II.A
turianova@sskp.sk
 
 
Mgr. Alžbeta Turská Učiteľ
turska@sskp.sk
Mgr. Peter Zvada Triedny učiteľ: IV. BG
zvada@sskp.sk

© aScAgenda 2015.0.878 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 21.08.2014

Voľné miesta na našej škole